Regulamin

Ponieważ zależy nam na spokojnym pobycie i bezpieczeństwu wszystkich naszych Gości, będziemy wdzięczni za przestrzeganie niniejszego regulaminu:

 1. Informujemy, iż doba pobytu w Apartamencie trwa od godziny 14:00 do 10:00 następnego dnia.
 2. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać do pracownika telefonicznie: 661-547-403. Z przyjemnością uwzględnimy Państwa życzenie, jeżeli Apartament będzie dostępny.
 3. Informujemy, że nasze apartamenty są monitorowane całodobowo.
 4. Pragniemy poinformować, że zwierzęta domowe gościmy za dodatkową opłatą 50 zł/doba (za zwierzę).
 5. Bardzo prosimy o uwzględnienie, iż we wszystkich pokojach i ogólnodostępnych miejscach Apartamentu obowiązuje zakaz palenia. Karą za to naruszenie jest opłata 150 zł pobierana przy wymeldowaniu lub potrącana z karty płatniczej Gościa.
 6. Prosimy zachować szczególną ostrożność oraz ciszę podczas przebywania na balkonach.
 7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe, prosimy o niekorzystanie z urządzeń elektrycznych, które nie stanowią wyposażenia apartamentu.
 8. Dziękujemy za zachowanie ciszy po godzinie 22:00 do godziny 7:00 rano.
 9. Informujemy, że w apartamentach obowiązuje bezwzględny zakaz organizowania imprez towarzyskich, zakłócających ciszę w wyżej wymienionych godzinach i czyniących uciążliwym pobyt mieszkańców budynku.10. W przypadku złamania powyższego zakazu, Gość zostanie obciążony kwotą w wysokości 1500 zł.
 10. Informujemy, że Gość Apartamentu ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych, powstałe z jego winy lub winy odwiedzających go osób: a) Za zgubienie klucza pobierana jest opłata w wysokości – 200 zł b) Za zniszczenie okapu, mikrofalówki, pralki, map i urządzeń sanitarnych – 1000 zł c) Za zniszczenie lodówki, płyty indukcyjnej, łóżka, zmywarki – 2000 zł e) Za zniszczenie elementów szklanych kabiny prysznicowej, okien oraz luster w łazience w drzwiach szafy itd. – 3000 zł
 11. Zapewniamy, że przedmioty osobistego użytku, pozostawione przez wyjeżdżającego Gościa przechowujemy przez okres 1 miesiąca.
 12. Przez cały czas pobytu w apartamentach osób niepełnoletnich, muszą się one znajdować pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowanie dzieci, w tym poczynione szkody, odpowiadają opiekunowie dzieci.
 13. Pragniemy zaznaczyć, że możemy odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu Apartamentu, Gości, pracowników obsługujących Apartament lub mieszkańców budynku, lub też w inny sposób zakłócił funkcjonowanie Apartamentu.

Telefoniczna lub internetowa rezerwacja apartamentu (wraz z przyjęciem kluczy) stanowi potwierdzenie dokonanej rezerwacji i jednocześnie akceptację powyższego regulaminu.