WHITE VISION

Nasz apartament znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na opolskim Rynku. Adres to ul. Rynek 32. Jest to osobne mieszkanie, które przeszło generalny remont i zostało oddane do użytku 20 Czerwca 2018 r. Mieszkanie składa się z przedpokoju z dużą szafą wnękową z lustrem. Osobna łazienka z kabiną prysznicową oraz pokój z aneksem kuchennym. W pokoju znajduje się stół z dwoma krzesłami, łóżko podwójne 200x160m na wprost telewizor z ponad 160 kanałami. Aneks kuchenny składa się ze zlewu, lodówki, mikrofalówki, płyty indukcyjnej i okapu. Dodatkowo w szafkach całość naczyń tj. kufle, szklanki, talerze, garnki, sztućce itd. W mieszkaniu podłączone Wi-Fi. Dołożyliśmy wszelkich starań żeby obiekt spełniał wasze oczekiwania, wykańczając go wysokiej klasy materiałami i sprzętem.

Jesteśmy młodym małżeństwem kochającym podróże i ludzi. Zwiedzaliśmy świat na wszystkie możliwe sposoby, w tym nawet autostopem dlatego rozumiemy potrzeby naszych gości oraz ich oczekiwania względem naszego apartamentu. Pochodzimy z Opola i jesteśmy w tym mieście zakochani, dlatego rozpoczęliśmy przygodę z booking chcąc dać jak najwięcej komfortu osobą przebywającym w naszym apartamencie i zapewnić miły pobyt przekazując wyczerpująco wszystkie informacje dotyczące miasta, okolicy, pubów, zabytków, rekreacji, imprez itd. Prywatnie uwielbiamy uprawiać wszelkiego rodzaju sporty, Szymon głównie piłka nożna bo jest czynnym zawodnikiem i trenerem dzieci. Lubimy również spotykać się ze znajomymi na imprezach i w pubach oraz organizować większe wydarzenia towarzyskie, kulturalne i sportowe. Zapraszamy !!!

Z okna apartamentu rozpościera się widok na kościół i klasztor Franciszkanów z pierwszej połowy XIII wieku, w podziemiach którego znajdują się grobowce książąt opolskich. most zamkowy (tzw. żółty) oraz na Wieżę Piastowską – symbol Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Po wyjściu z apartamentu mamy dostęp do wszystkich atrakcji miasta – rynek z prawej od wyjścia z kawiarniami i pubami – warto odwiedzić klub Maska oraz – z lewej – fontanna na Placu Wolności z legendarną naleśnikarnią Grabówka obok, której znajduje się zielony most – zwany mostem zakochanych. Na wprost przechodząc przez żółty most nad kanałem Młynówka możemy dotrzeć do słynnego już stawku Barlickiego gdzie multimedialna fontanna – w rytm muzyki – gra najpiękniejsze utwory Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki (seanse w godzinach 12:00, 18:30 oraz 21:30). Obok znajduje się restauracja Rzymskie Wakacje i Odnowiony w 2011 roku Amfiteatr Tysiąclecia, w którym odbywają się największe kulturalne wydarzenia Opola. Dla osób chcących zakosztować kontaktu z przyrodą stworzona została wyspa Bolko wraz z pięknym parkiem i ZOO. Nocą warto odwiedzić klub Aquarium 20m od wyjścia (w lewo z winklem) oraz 50m dalej Mały Rynek

Szczegóły

Dostępne

Formularz rezerwacji

Pola wymagane *