SILVER VISION

Komfortowy obiekt Silver Vision Apartment usytuowany jest w starej kamienicy w samym Rynku w centrum Opola. Mieszkanie jest idealne dla pobytu 2 osób. W apartamencie znajduje się sypialnia z wygodnym łóżkiem, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, doskonale wyposażona kuchnia z kuchenką mikrofalową i lodówką, pralka oraz łazienka z prysznicem i wanną. Ponadto obiekt zapewnia bezpłatne WiFi oraz widoki na miasto.

Codziennie rano Goście mogą zjeść pyszne śniadanie w pobliskiej restauracji, oddalonej jedynie o dwie minuty spacerem.

Parking dla gości obiektu jest dostępny na dziedzińcu.

Apartament znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Do centralnego punktu, jaki stanowi czworoboczny Rynek, z imponującym Ratuszem pośrodku mamy tylko 240 metrów. Wokół Rynku stoją piękne stare kamienice ze zdobionymi fasadami. Dodatkowego uroku placowi dodają puby, kawiarenki oraz restauracje, w których można zjeść coś dobrego. Do pobliskich atrakcji należy również Wieża Piastowska, Staw Zamkowy oraz Amfiteatr z Muzeum Polskiej Piosenki

Personel chętnie udzieli Gościom wszelkich niezbędnych turystom informacji.

Przez cały okres pobytu Gości, jesteśmy dostępni pod telefonem – zawsze gotowi do pomocy w razie jakichkolwiek problemów.

Szczegóły

Dostępne

Formularz rezerwacji

Pola wymagane *