LUXURY VISION

Obiekt Luxury Vision to nowoczesny, a zarazem urokliwy apartament.

Dwupoziomowe mieszkanie znajduje się w starej kamienicy, która niegdyś była hotelem. Apartament składa się z przedpokoju, salonu z świetnie wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z prysznicem. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie oraz kanapa rozkładana mieszcząca 2 osoby, a w salonie 2 osobowa rozkładana sofa. Mieszkanie przeznaczone jest do pobytu maksymalnie 6 osób. Dodatkowo obiekt oferuje klimatyzację, bezpłatne WiFi oraz fantastyczne widoki na rzekę i miasto.

Parking dla gości obiektu jest dostępny na dziedzińcu.

Codziennie rano Goście mogą zjeść pyszne śniadanie w mieszczącej się budynku restauracji

Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników turystyki pieszej i rowerowej, ponieważ apartament mieści się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Do centralnego punktu, jaki stanowi czworoboczny Rynek, z imponującym Ratuszem pośrodku mamy tylko kilka metrów. Wokół Rynku stoją piękne stare kamienice ze zdobionymi fasadami. Dodatkowego uroku placowi dodają puby, kawiarenki oraz restauracje, w których można zjeść coś dobrego. Do pobliskich atrakcji należy również Wieża Piastowska, Staw Zamkowy oraz Amfiteatr z Muzeum Polskiej Piosenki.

Personel chętnie udzieli Gościom wszelkich niezbędnych turystom informacji.

Przez cały okres pobytu Gości, jesteśmy dostępni pod telefonem – zawsze gotowi do pomocy w razie jakichkolwiek problemów.